بازرگانی اسلام زاده

بازرگانی اسلام زاده

سبد خرید0

جشنی شاد با کالای خواب !!

 

شاید باورتان نشود که جشنی با یک کالای خواب وجود داشته باشد اما جالب است بدانید که همه ساله در 40 کشور جهان جشنی شاد و هیجان انگیز با یکی از کالاهای خواب برگزار میشود!! ...

شاید باورتان نشود که با کالاهای خواب هم بتوان جشنواره ای خیابانی برگزار کرد اما همه ساله در 40 کشور جهان جشنی با یکی از کالاهای خواب برگزار میشود جشنواره بالش یا جشن پر!!

 

روز جهانی جنگ بالشی که جشنی بسیار شاد و هیجان انگیز است اولین بار در ماه مارس 2008 در لندن و ونکوور به عنوان یک جشن با جنبه سرگرمی برگزار شد ، و از آن زمان به بعد این جشنواره خاص هر سال بیشتر و بیشتر در در شهرهای مختلف جهان مورد استقبال قرار گرفت. و اگر مشکلات بیماری کرونا در سال 2020 اتفاق نیافتاده بود شاهد برگزاری مجدد آن در بیش از 40 کشور دنیا می بودیم.

این جشن یکی از خنده دارترین و مضحکترین سرگرمی هاست و جالب اینجاست که برای اجرای این جشنواره قوانینی نیز وجود دارد از جمله :

عدم جنگ با افراد بدون بالش ، عدم جنگ با افراد دارای دوربین ، عدم استفاده از هرگونه عینک و وسایل تیز ، همراه داشتن کیسه برای جمع آوری و تمیز کردن پر و ..و همراه داشتن بالش نرم پری...

البته در برخی از شهرها قوانین متفاوتی وجود دارد. مسئولان محیط زیست در برخی کشورها در راستای حمایت از حیوانات استفاده از بالش پر را محکوم و خواستار استفاده از مواد مصنوعی شده اند و یا در بعضی از کشورها نیز پلیس با این جشن به شدت برخورد کرد مثلا در کشور چین در اولین روز برگزاری دولت این جشنواره را ممنوع و مردم را متفرق کرد.

اين جشن برای همه کسانی که هرروز صبح از قلعه پتویی خود خارج میشوند بالش مورد علاقه خود را برمیدارند و به جنگ با تنبلی میروند یادآور دوران کودکی است و شايد وسیله ای باشد تا لحظات شاد و هيجان انگیزی را بعد از روزهای سخت کاری برای خود به ارمغان بیاورند.

شما هم برای اطلاعات بیشتر از این جشنواره جذاب میتوانید به سایت  www.pillowfightday.com مراجعه کنید.


کاربر گرامی، جهت ثبت نظر، وارد حساب کاربری خود شوید.

Top